Лют

Міжнародне стажування

4 березня 2020 року між Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського та Вищою Школою Лінгвістичною (м. Ченстохова, Польща) укладено договір про співробітництво, в межах якого викладачі нашого ЗВО мають можливість підвищувати кваліфікацію, проводити спільні наукові дослідження, організовувати конференції та семінари й видавати спільні наукові й методичні статті та монографії, а також скласти іспит й отримати міжнародний сертифікат на підтвердження володіння іноземною мовою (англійська, німецька, польська).

Протягом цього періоду п’ять викладачів університету (Т. Степанова, А. Солодка, С. Каленюк, В. Желязкова, Т. Єфіменко) скористалися нагодою відвідати лекції, семінари й обговорити актуальні проблеми розвою вищої освіти в Україні та за кордоном, взяти участь у Європейських проєктах і Міжнародних наукових конференціях «Ефективне управління проектами Еразмус + Обмін передовими практиками» та«Дилеми сучасної освіти»