Гру

Онлайн-тренінг «Дипресія та способи її подолання в період пандемії»

27 листопада 2020 року для студентів 1-3 курсів спеціальності «Психологія», «Спеціальна освіта. Логопедія» факультету педагогіки та психології, 2-4 курсів спеціальності «Українська мова і література» факультету іноземної філології, 2 курсу спеціальності «Біологія. Хімія» факультету фізичної культури і спорту був проведений онлайн-тренінг «Дипресія та способи її подолання в період пандемії».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студент 217 групи Дмитро Буркун.

Метою заняття було: ознайомлення студентів з дипресією; її формами та видами, проведення різних та цікавих вправ на знайомство.

На занятті студенти відкрили для себе багато чого цікаво та нового, ознайомилися з дипресією, зрозуміли як саме вона виникає і як потрібно з нею боротися, а також, брали участь у цікавому тестуванні, практичних вправах та обговорювали ситуації. Завдяки тренерам студенти ознайомилися з видами та формати дипресії, з самою дипресією і з чим її дуже часто плутають.