Гру
2020

Інтерактивне заняття на тему «Процедури і техніки на різних етапах консультативної бесіди»

За запитом викладача, кандидата психологічних наук, доцента кафедри соціальних та політичних наук І. С. Литвиненко 30 листопада 2020 року для студентів 107 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології було проведено онлайн інтерактивне заняття на тему «Процедури і техніки на різних етапах консультативної бесіди».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

Метою заняття було: ознайомлення з процедурами і техніками консультативної взаємодії; етапами «Початок роботи», «Збір інформації», «Стратегія», «Завершення».

На занятті студенти дізналася про етапи; як застосовувати техніки в роботі з клієнтом; як правильно встановлювати контакт з людиною, щоб їй було максимально комфортно на консультації; що таке: бесіда, спостереження і психологічний тест; які саме бувають техніки в консультуванні.