Гру

Онлайн майстер-клас з теми «Тайм менеджмент»

23 грудня 2020 року для студентів 2-3 курсів спеціальності «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та 6 курсу «Соціальна робота» факультету педагогічних та соціальних наук, 1-3 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології, 3 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» механіко-математичного факультету, 2-3 курсів спеціальності «Переклад (англійська мова)» факультету іноземної філології був проведений онлайн майстер-клас з теми «Тайм менеджмент».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

Метою заняття було: ознайомлення студентів з тайм-менеджментом; як правильно розпоряджатися своїм часом; які є
технології тайм-менеджменту.

В ході заняття учасники дізналися та більш детально ознайомилися з кроками створення своєї особистої системи тайм-менеджменту та за допомогою практичних технік як приблизити свої мрії до реальності.

На занятті студенти були активними, панувала доброзичлива атмосфера, не дивлячись на «онлайн» формат, студенти також дізналися про те, як швидко організувати свій робочий день; які є щоденники (тижня / дня); як укладатися в терміни; що таке «система гнучкого планування» і що вона дозволяє; які існують стратегії відмови, щоб вистачало часу на себе.