Гру

Онлайн-тренінг на тему «Цілепокладання та мотивація»

11 грудня 2020 року був проведений онлайн-тренінг на тему «Цілепокладання та мотивація» для студентів 1, 2 та 3 курсів факультету педагогіки та психології спеціальності «Психологія», «Музичне мистецтво», 3 курсу спеціальності «Спеціальна освіта. Хімія та біологія» факультету фізичної культури і спорту.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студенка 2 курсу Ксенія Кравченко.

Тренінг дав можливість учасникам структурувати власні думки, сформулювати ціль для підсвідомості максимально чітко та конкретно, знайти ресурси для реалізації та обміркувати перші кроки на шляху до досягнення цілі.

Студенти відповіли собі на запитання:
– Чого хочеться?
– Що від вас залежить на шляху до досягнення цілі? На що вплинути ви не можете?
– Як ви зрозумієте, що досягли поставленої мети?
– Які наслідки досягнення мети для більшої системи? Як це може вплинути на сім’ю, друзів, родичів, колег і тд.
– Які ресурси є для досягнення цілі. Які ще потрібні?