Гру

Онлайн-тренінг «Ефективні навички комунікації»

2 грудня 2020 року для студентів 267 групи факультету педагогіки та психології спеціальності «Логопедія» та 107, 317 групи спеціальності «Психологія» був проведений онлайн-тренінг «Ефективні навички комунікації».

Тренером виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студенти 1 курсу Анна Крупа та Максим Грушай.

Під час заняття студенти мали можливість дізнатися, що таке доцільна комунікація та як вона працює, відтворювали навички активного слухання як спосіб уникання непорозумінь та конфліктів та інші технології ділових комунікацій в програванні ситуацій.

Учасники активно брали участь у тренінговому занятті, задавали цікаві та досить актуальні питання (наприклад, як побудувати комунікацію з будь-якою людиною; основні техніки комунікації; як провести оцінку своїх комунікативних ресурсів), на що отримували професійні відповіді.