Лют

Майстер-клас «Успішна здача ЗНО з математики»

Викладацький склад Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» піклується про успішну здачу ДПА у формі ЗНО нашими студентами. І тому, вже доброю традицією є проведення предметних майстер-класів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань студентів (ЗНО). Тож, 16 лютого 2021 року відбувся черговий майстер-клас з математики «Успішна підготовка до ЗНО. Вектори та координати в просторі», де викладач математики МАРІНОВА ВАЛЕРІЯ ВІТАЛІЇВНА разом зі студентами І та ІІ курсів розглянула основні проблеми завдань з даної теми. Під час заходу розв’язували завдання минулих років та акцентували увагу на методі виключення варіантів у тестових завданнях.

Постійна праця з довідковою літературою та розгляд завдань з відповідної теми дає можливість студентам узагальнити та систематизувати знання.

Ми піклуємося про своїх студентів та їхнє майбутнє! Працюємо разом і далі! Все буде добре!