Лют
2021

Участь в третій Міжнародній онлайн конференції. СУТО ПРО – Прогресивна Рада Освітян! Працюємо в команді кращих!

15-16 лютого 2021 року ЦАРЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА,директор Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» взяти участь в ТРЕТІЙ Міжнародній онлайн конференції «СУЧАСНА ОСВІТА:СКЛАДАЄМО ПАЗЛИ» «Know How ‒ ЗНАЮ, ЯК», що спрямована на розвиток професійних компетентностей: знання фахових методик, технологій, ознайомлення із досвідом освітян з інших країн світу.

Бути в команді кращих це круто! Змінюємо освіту разом! До нових зустрічей, друзі!