Лют
2021

Участь студентів-правників в онлайн-вебінарі з АЛЬБЕРТОМ ЄЗЕРОВИМ, суддею Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

18 лютого 2021 року студенти-правники Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» разом з викладачами долучились до чергової онлайн-зустрічі із серії вебінарів, присвячених обговоренню останньої практики Верховного Суду. Тематика цієї зустрічі: «Застосування Конституції України під час здійснення адміністративного судочинства».

У фокусі:

• Конституція як джерельна основа правозастосування.
  • Обставини, що викликають необхідність судового тлумачення Конституції.
  • Застосування принципу верховенства права.
  • Невідповідність закону Конституції та повноваження судів.
  • Перегляд справ за виключними обставинами після рішення КСУ.
  • Дія рішень КСУ в часі та питання адміністративного судочинства.
  • Зупинення провадження в адміністративній справі на час конституційного провадження.

Ключовий спікер: Альберт Єзеров, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Організатори: Асоціація правників України спільно з Верховним Судом та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.