Лют

Пишаємось нашими чемпіонами!

З 15.02.2021 по 20.02.2021 у Києві проходив Кубок України зі стрибків у воду. Учасниками та переможцями Кубку стали студенти факультету фізичної культури та спорту нашого університету.

Призерами стали:
• I місце – Данило Коновалов з результатами 2 метри (трамплін 3 метри – синхронні стрибки) та 2 метри (трамплін 3 метри – індивідуальні стрибки);
• II місце – Богдан Чижовський з результатами 2 метри (трамплін 3 метри – синхронні стрибки) та 1 метр (трамплін 3 метри – індивідуальні стрибки);
• III місце – Роман Савченко з результатами 3 метри (трамплін 3 метри – командні змагання) та 3 метри (вишка 10 метрів – командні змагання).

Окрім цього, переможцем у Чемпіонаті України зі стрибків у воду серед дорослих, якій тривав з 14.12.2020 по 19.12.2020, став Данило Коновалов:
• II місце – трамплін 1 метр (індивідуальні змагання);
• III місце – трамплін 3 метри (індивідуальні змагання).

Пишаємось нашими спортсменами. Бажаємо подальших досягнень та перемог!

Данило Коновалов

Богдан Чижовський