Лют

Тренінг «Конфлікт у моєму житті»

Центром психологічної служби університету було проведено тестування серед студентів 1-2 курсів на прояв конфліктності та рівню самооцінки. Виходячи з результатів тестування було запропоновано студентам участь у циклі тренінгових занять.

3 лютого 2021 року в рамках Центру психологічної служби розпочався цикл тренінгових занять. Тема першої зустрічі зі студентами 218-К групи спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти та 262 групи спеціальності «Комп’ютерна інженерія» механіко-математичного факультету «Конфлікт у моєму житті».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

У ході заняття ми розглядали наукове визначення конфлікту та його ознаки. Також студенти були проінформовані щодо структурної моделі конфлікту та його динаміки. За допомогою вправ визначали конструктивні та деструктивні функції конфліктів, їх причини.

Використовуючи асоціативні метафоричні карти, учасники мали змогу в парах визначити особистісні та об’єктивні фактори виникнення конфлікту.