Лют

Заняття з дисципліни «Тренінгова робота»

10 лютого 2021 року для студентів 1 курсів механіко-математичного факультету, факультету соціальної та педагогічної освіти та факультету педагогіки та психології розпочалися практичні заняття з дисципліни «Тренінгова робота».

Тренером заняття виступила студенка 617 групи Вікторія Осіпова, яка ознайомила студентів з позитивними та негативними наслідками під час роботи в тренінговому колі. Проінформувала щодо «складних учасників» під час проведення тренінгів.

Учасники активно приймали участь у занятті, панувала позитивна атмосфера, студенти були налаштовані оптимістично для засвоєння теоретичного матеріалу та удосконалення практичних навичок.