Лют

Тренінг «Кібер-булінг»

5 лютого 2021 року для студентів 3 та 6 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології та 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Математика» механіко-математичного факультету був проведений тренінг на тему «Кібер-булінг».

Кібер-булінг – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студент магістр Владислав Федько.

Під час тренінгу використовувалися різноманітні вправи, розігрувалися життєві ситуації, які дали змогу студентам навчалися бачити проблему більш точно, визначити для себе наслідки насильницької поведінки для жертви та агресора, розробити свої «добрі» способи боротьби з насильством у суспільстві, осмислити чому це відбувається, і просто провести час з користю.