Жов

Світ без війни

14 жовтня українці відзначають велику трійцю свят – Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, студенти філологічного факультету організували захід «Світ без війни», на якому серед запрошених були бійці 79-ї аеромобільної бригади та волонтери.

З вітальним словом до присутніх звернулися проректор А. Л. Ситченко та декан філологічного факультету Н. І. Василькова. Зі словами подяки від студентства філологічного факультету до бійців звернулася голова студради Ірина Крецу.

Захисникам вручено парафінові грілки, придбані за зібрані кошти з благодійного ярмарку «Козацька слава не вмре, не загине». Зворушливими були слова від гостей – бійця 79-ї аеромобільної бригади С. Устименко, його мами –
Т. Устименко та інших бійців.

Продовженням свята став флеш-моб «Гідність. Воля. Перемога».

Прес-центр філологічного факультету