Лют

Практичні заняття з дисципліни «Тренінгова робота»

3 лютого 2021 року для студентів 1 курсів механіко-математичного факультету, факультету соціальної та педагогічної освіти, факультету фізичної культури і спорту, факультету педагогіки та психології розпочалися практичні заняття з дисципліни «Тренінгова робота».

Керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова ознайомила студентів із поняттям про груповий психологічний тренінг. Проінформувала щодо мети і завдання тренінгу та розповіла про класифікацію психологічних тренінгів.

На занятті учасники знайомилися один з одним, ділилися своїми очікуваннями від практичних занять з дисципліни, виконували творчу та креативну роботу, яка полягала у налагодженні конмунікативної компетентності один з одним. Учасники активно брали участь у занятті, була створена позитивна та невимушена атмосфера для засвоєння теоретичного матеріалу та вдосконалення практичних навичок.