Лют

Тренінг «Психологія гендеру. Світ чоловіків та жінок»

4 лютого 2021 року для студентів 3-6 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології був проведений тренінг з теми «Психологія гендеру. Світ чоловіків та жінок».

Тренерами виступили: керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та студент-практикант 3 курсу Михайло Гомелько.

Мета заняття: розширити знання учасників про проблему гендерних взаємовідносин у суспільстві.

На тренінговому занятті ми розкривали поняття «гендер», «гендерні стереотипи», в процесі диспуту розкрили негативне значення існування будь-яких стереотипів, зокрема гендерних, також за допомогою практичних вправ визначили поширення стереотипних уявлень про гендер.

В груповій роботі формували неупереджене ставлення до представників обох статей, розкрили прояви гендерної нерівності у різних сферах життя.

Учасники були дуже активними, зацікавленими у цій темі, було багато обговорень та обміну інформацією щодо тематики заняття.