logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського25
Лют
2021

Міжнародне партнерство кафедри англійської мови і літератури

     Досвід співпраці викладачів кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету з іноземними університетами та неурядовими установами в галузі освіти налічує близько тридцяти років. Викладачі США, Великої Британії, Фінляндії, Литви, проводили заняття для студентів, майбутніх викладачів іноземної мови. Наші викладачі та студенти також проходили стажування в закордонних університетах. З 2018 року започатковано новий напрям міжнародної роботи – на спеціальності навчаються студенти з різних куточків Туркменії: Ашхабад, Мари, Дашргуз, Туркменабад, Байрамали, Магданли, Теджен, Акдепе, Койтендаг, Берекет, Достлук, Махтумкулі. На філологічному факультеті лунає українська, англійська, німецька, французька, туркменська мови. Це діалог не лише мовний, але й культурний!

     Вивчаючи іноземну мову, знайомлячись з її самобутністю, студенти з Туркменістану кожного дня відкривають багато нового для себе, пізнають культуру й побут, національний дух України. На факультеті триває робота спрямована на відкриття Центру Східної мови та культури.

     Іноземні студенти мають можливість застосовувати отриманні знання на практиці. У лютому 2021 року під керівництвом доцента кафедри англійської мови і літератури Садової Ганни Юріївни вони проходили навчальну практику з методики навчання англійської мови у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19. З великою зацікавленістю іноземні гості знайомилися зі структурою та особливостями школи, діяльністю та досвідом роботи досвідчених учителів української, англійської мов, календарно-тематичними планами роботи, тощо. Особливу зацікавленість викликало відвідування й обговорення уроків вчителя вищої категорії, вчителя-методиста Фролової Ольги Миколаївни. Практиканти спостерігали за формою та змістом роботи фахівця та особливостями викладання мови у загальноосвітній школі в сучасних умовах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: