Лют
2021

Ознайомлення з планом роботи під час проходження практики в Центрі психологічної служби університету

15 лютого 2021 року зі студентами 2 курсу спеціальності “Психологія” було проведено заняття щодо ознайомлення з планом роботи під час проходження практики в Центрі психологічної служби університету та в онлайн режимі.

Основною метою практики є ознайомлення студентів зі специфікою роботи психолога в закладах освіти.

Студенти ознайомилися з системою Центру психологічної служби, основними нормативно-правовими документами, що регулюють діяльність практичного психолога.

Під час проходження ознайомлювальної практики студенти безпосередньо не залучаються до практичної діяльності, проте виконують нескладні завдання навчального, професійноорієнтованого характеру. Ці професійно-орієнтовані завдання студенти формулюють самостійно після аналізу досвіду роботи практичного психолога.

В ході зустрічі зі студентами в режимі онлай від керівника Центру психологічної служби Гулькової Д.С. студенти пркатиканти 2 курсу отримали запроси на проведення тренінгових занять та підготовку до них. Обговорювали теми та напрямки, що цікавлять під час практики.