Лют

Психологічний тренінг «Шлях до себе»

17 лютого 2021 року в рамках Центру психологічної служби був проведений психологічний тренінг для студентів 107 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології на тему «Шлях до себе».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студент-практикант Віолетта Деордієва.

Тренери запропонували учасникам вправи, спрямовані на розкриття внутрішніх ресурсів та здібностей особистості. Заняття проходило з великим інтересом і захопленням з боку студентів. Учасники мали змогу ознайомитися з психологічними напрямками: арт-терапією, тілесною терапією, а також з метафоричними асоціативними картами.