Лют

Майстер-клас «Розвиток творчого мислення»

19 лютого 2021 року для студентів 318 групи спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти був проведений майстер-клас «Розвиток творчого мислення», який допомагає краще зрозуміти себе та інших людей.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби – Дар’я Сергіївна Гулькова.

На майстер-класі були продемонстровані ряд асоціативних тестів та проективних методик, які дають унікальну можливість дізнатися більше про себе як особистості, про свої уявлення про протилежну стать, розкрити дитячо-батьківські взаємини.

Студенти залишилися задоволені проведеним заняттям, було багато питань з приводу інтерпретацій, велася жвава дискусія.