Жов

Економічний форум «Культура підприємництва вчора-сьогодні-завтра»

8 жовтня 2015 року в Миколаєві відбувся економічний форум «Культура підприємництва вчора-сьогодні-завтра», мета якого – обговорення можливостей створення еко-середовища для розвитку бізнесу в Миколаєві. Ініціаторами виступили Організація роботодавців «Миколаївський клуб директорів» і Регіональне відділення Української асоціації якості, які виступають партнерами нашого університету. Факультет економіки взяв активну учать, представивши лабораторію підприємництва та бізнесу, яка діє на базі факультету.

Під час обговорення учасники представили своє бачення формування підприємницької культури, визначили основні виклики для бизнесу та методи управління можливими ризиками. Член управління Української асоціації якості Тарас Калита ознайомив присутніх з концепціями побудови досконалих організацій згідно європейської моделі досконалості EFQM.

8M6VH88_z-Y

U5-BAwyIXaY