Лют

Тренінг на тему «Навички самопрезентації та психологія іміджу»

24 лютого в рамках Центру психологічної служби університету був проведений тренінг для студентів 117 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології на тему «Навички самопрезентації та психологія іміджу».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Д. С. Гулькова.

Даний тренінг з розвитку навичок самопрезентації – це можливість для учасників дізнатися про свої сильні якості та навчитися їх цікаво підносити. Саморезентація – це важливий навик, який необхідний у навчанні та спілкуванні.

Розвиток навичок самопрезентації дозволить відчувати себе впевнено під час виступу на публіці.