Лют

Психологічна гра «Мафія. Тут викривають неправду»

24 та 25 лютого в рамках Центру психологічної служби зі студентами 1-3 курсів усіх спеціальностей університету була проведена психологічна гра «Мафія. Тут викривають неправду».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

Ця гра унікальна. Базується, передусім, на спілкуванні, на обговореннях між учасниками. Обговорення ігрової ситуації проходило шляхом сутичок думок у безупинних суперечках, при цьому деякі гравці надавали перевагу відмовчуватися, інші — навпаки, занадто активно та гучно брали участь в обговоренні. Таким чином, гра опинялася нескінченно далеко від безсторонньо поєдинку інтелектів, що є характерним для деяких настільных ігор (наприклад, шахів,), і це наближає її до реального життя. Мета гри — вижити своєю командою.

Учасниками захоплюючого процесу були як досвідчені гравці, так і новачки. Гра продовжувалася до повної перемоги однієї з команд. Виграє та, чиї суперники повністю «ув’язнені» аргументами та доказами.

Дякую усім за активну участь та вражаючі емоції!