Бер

Майстер-клас з теми «Професійний та особистісний розвиток»

2 березня для студентів 2-4 курсів спеціальності «Психологія», «Спеціальна освіта. Логопедія» факультету педагогіки та психології, 2-3 курсів спеціальності «Спорт» факультету фізичної культури і спорту та 4 курсу спеціальності «Математика» механіко-математичного факультету був проведений онлайн майстер-клас з теми «Професійний та особистісний розвиток».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентка-практикант Наталія Телечкань.

Мета заняття: створення умов для усвідомлення учасниками власних професійних можливостей та визначення шляхів професійного та особистісного зростання.

Під час майстер-класу за допомогою вправ та теоретичному матеріалу студенти мали змогу зрозуміти власне професійне та особистісне «Я»; навчились долати професійні труднощі; керувати своїм професійним розвитком; сприяти професійно-творчому становленню.