Бер

Кінотренінг з теми «Аб’юзивні стосунки»

3 березня в режимі онлайн був проведений кінотренінг з теми «Аб’юзивні стосунки» для студентів 1-6 курсів спеціальності «Психологія», 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта. Логопедія», 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили студентки-практиканти Олександра Тищенко та Лілія Король.

В ході зустрічі учасники обмінювались досвідом і обговорювали висвітлення соціально гострих та делікатних питань щодо аб’юзивних стосунків, вивчали проблематику медіаграмотності, створення та споживання контенту, розбирали низку кейсів щодо обмеження та порушення прав людини, дискримінації і стигматизації.

Питання, які піднімалися в ході заняття:

– Як розпізнати аб’юз?

– Види аб’юзу в сім’ї та його наслідки?

– Що таке здорові стосунки?

– Куди звертатися за допомогою?

За підсумками кінотренінгу учасники визнали, що проблема дезінформації в українських медіа не просто існує, а навіть більш широка, ніж здається на перший погляд.