logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


467 ДЕНЬ ВІЙНИ


10
Бер
2021

Читальний клуб «На перехресті думок»

     9 березня 2021 року в рамках Центру психологічної служби був проведений читальний клуб «На перехресті думок» зі студентами 226 групи спеціальності «Англійська мова. Переклад» філологічного факультету та 3 курсу спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

     Сьогоднішня зустріч була присвячена обговоренню книги Джона Грея.

     Тренером виступила студентка- магістр Вікторія Саковська.

     Книжку «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» автор написав з урахуванням досвіду та фактичного матеріалу, якими він оволодів, працюючи консультантом подружніх пар. Розкриваючи таємниці безконфліктного існування, допомагаючи усвідомити, що способи спілкування, емоційні потреби і моделі поведінки представників протилежних статей можуть бути надзвичайно різними, Джон Грей вчить, як знайти спільну мову «представникам різних планет», дає шанс мільйонам сімей зміцнити свої стосунки, порозумітися, відновити колишні почуття. Це видання, безсумнівно, буде корисним і пізнавальним як для жіночої, так і для чоловічої аудиторії.

     На зустрічі ми обговорювали ключові моменти книжки: Автор книги визнаний експерт з покращення якості спілкування подружніх пар. Світовий бестселер, виданий багатьма мовами світу загальним накладом понад 7 мільйонів примірників. Книжка допоможе зрозуміти особливості спілкування чоловіків і жінок.

     Студенти активно брали участь у занятті, висловлювали свої думки та враження від прочитаного матеріалу.

     За допомогою вправ та роботі з асоціативними картами, тренер мала змогу закріпити знання учасників та засвоїти краще тему.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*