Бер

Практичне заняття з елементами на тему «Внутрішньоособистісний конфлікт»

9 березня 2021 за запитом викладача Ю. О Бабаян. для студентів 204 групи спеціальності «Середня освіта. Історія» та 217 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології було проведено практичне заняття з елементами на тему «Внутрішньоособистісний конфлікт».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

Мета: Навчитись аналізувати механізми включення людини в стан внутрішнього та зовнішнього конфліктів, ознайомитися зі способами попередження конфліктів і виходу з них.

На тренінгу студенти навчилися:

1) бачити і розуміти механізми включення в конфлікт;

2) бути у взаємодії в різних соціальних ролях;

3) шукати і знаходити різні способи попередження конфліктів і виходу з конфліктних ситуацій;

4) дивитися на конфлікт з позитивної сторони як на цінний і повчальний досвід.

Також в ході практичної частини заняття було обговорено поняття «внутрішньоособистісний конфлікт», основні потреби, інтереси, цінності та мотиви поведінки особистості.

За допомогою вправи «Колесо балансу» учасники заняття мали змогу нормалізувати власні внутрішні та зовнішні протиріччя, також знайшли їхній взаємозв’язок.

За допомогою метафоричним асоціативних карт зрозуміли основні типи поведінки людей в конфліктних ситуаціях та головні причини і джерела внутрішньоособистісних конфліктів та форми їх прояву.