Бер

Майстер-клас на тему «Секрети сімейного виховання»

10 березня був проведений майстер-клас в режимі онлайн на тему «Секрети сімейного виховання» для студентів 3-6 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентка-практикант Лілія Король.

На занятті були висвітлені теми усвідомленого батьківства, учасники поділилися власними сімейними цінностями за допомогою асоціативного тесту, проаналізували найпоширеніші помилки в батьківському вихованні , як можна протистояти покаранням, примусу , критиці; сперечалися на тему: «чи можуть батьки стати дитині другом» і як правильно хвалити та карати дітей.

За допомогою метафоричних практичних вправ та рекомендаціям учасники досліджували свої установки, що прийшли з дитинства, які можуть неусвідомлено впливати на їх стиль виховання майбутніх дітей, виявляли, наскільки їх батьківська турбота задовольняє дійсні потреби дітей.