Бер
2021

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА МАГІСТРАНТИ!

Інформуємо Вас про те, що 14-15 травня 2021 року в рамках XV Всеукраїнського Фестивалю науки в Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбудеться XV Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді».

Наукові напрямки конференції:
1.Сучасний стан і перспективи формування здоров’я студентської молоді.
2.Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи його розвитку в Україні.
3. Фізичне виховання як пріоритетний фактор у формуванні здорового способу життя студентів.
4.Медико – біологічні та еколого – психологічні аспекти формування здоров’я та здорового способу життя у студентської молоді.

Запрошення на конференцію (PDF)

Інформаційний лист (PDF)