Бер

Інтервізія для психологів

11 березня зі студентами 3 та 6 курсів була проведена Інтервізія для психологів.

Дану зустріч організували та провели керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та студентка-практикант Вікторія Осіпова.

Інтервізія – це ефективний інструмент підвищення кваліфікації та запобігання вигоранню фахівців. Однією з форм супервізії є партнерська супервізія (інтервізія), яка ґрунтується на структурованому процесі обговорення випадку разом із втручанням, допомогою або терапією, що надається спеціалістом, у групі інших фахівців, які співпрацюють з ними. Партнерська супервізія дозволяє швидко та фахово аналізувати терапевтичний процес, що особливо важливо при роботі з сильно травмованими клієнтами, де терапевтичний процес має часті повороти і нові психопатологічні захисні механізми через травму.

Протягом заняття учасники мали змогу розібрати реальну клієнтську ситуацію від тренерів та сформувати власні гіпотези, кейси на групових партнерських супервізіях та зрозуміли тонкощі проведення інтервізії.