Бер
2021

ОГОЛОШЕННЯ! Порядок прийому громадян України для навчання на кафедрі військової підготовки в 2021 році

Кафедра військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського проводить набір громадян України для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за 4 військово-обліковими спеціальностями:

1. Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин та підрозділів
  2. Бойове застосування десантно-штурмових, гірсько-піхотних і морської піхоти з’єднань, військових частин, підрозділів.
  3. Організація повітрянодесантної підготовки в десантно-штурмових і морської піхоти з’єднаннях, військових частинах, підрозділах
  4. Організація виховної та соціально-психологічної роботи

Термін навчання на кафедрі – 2 роки.

Прийом документів кандидатів на навчання здійснюється

з 01.03.2021 року до 28.10.2021 року

Військову підготовку за програмою офіцерів запасу на добровільних засадах проходять громадяни України (чоловіки та жінки) віком до 40 років, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Заняття проводяться 1 раз на тиждень (методом військового дня)

Графік прийому документів: Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 16.00

Громадянам України, які закінчили повний курс військової підготовки, пройшли навчальні збори, успішно склали державні іспити за програмою підготовки офіцерів запасу присвоюється первинне звання офіцерського складу „Молодший лейтенант запасу”.

Випускники за бажанням можуть проходити службу на офіцерських посадах у:

• Збройних Силах України;
  • Національній гвардії;