Бер

Тренінгове заняття за темою: «Формування навичок виходу з конфліктної ситуації»

12 березня 2021 року у відділі абонементного книгообміну бібліотеки для дітей №6 м. Миколаєва, спільно з партенерами Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, кафедри психології та соціальних наук відбулось тренінгове заняття за темою: «Формування навичок виходу з конфліктної ситуації».

Учасниками стали учні 5-Б класу гімназії №4, класний керівник Т. О. Безручко.

Тренінг-це пізнання себе та інших, опанувати який фахово допомогла нашим юним друзям студентка 4 курсу – Вікторія Німченко.

У ході спілкування ми з’ясували причини, формули, плюси та мінуси конфліктів, а також прийоми їх вирішення.

Зацікавленість у дітей викликала техніка психології айкідо.

Вправно вони впорались з завданням «Іншими словами».