Бер

ПОЕТИЧНЕ РЕВЮ

18 березня в Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького, напередодні Всесвітнього дня поезії, відбулося поетичне ревю «Сузір’я ювілярів-краян», присвячене творчості трьох миколаївських поетів, ювілярів 2021 року – Валерія Бойченка, Миколи Вінграновського, Еміля Январьова. Творчість цих майстрів слова припала на другу половину XX, перші роки XXI століття й відзначена високими літературними нагородами та визнанням читачів.

На зустріч прийшли шанувальники поезії цьогорічних ювілярів, серед яких були просвітяни Миколаївщини – О. Мачула, І. Береза, Л. Бондаренко, журналістка Т. Даниленко. Студенти другого курсу спеціальності Українська мова і література (Єрмак Анастасія, Новочинська Ганна, Пісьменна Ірина, Кравченя Ганна, Грибович Софія) читали свої улюблені вірші поетів-краян, ділилися враженнями від їх творчості.