Бер

Пробне ЗНО з англійської мови

20 березня 2021 року викладачі кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського провели онлайн пробне ЗНО з англійської мови для старшокласників міста Миколаєва і Миколаївської області. У заході взяли участь понад 80 осіб. Майбутнім абітурієнтам необхідно було виконати 3 види завдань: завдання з аудіювання, лексико-граматичне і письмове завдання. Кожний учень мав можливість перевірити свої знання, виявити прогалини, поставити запитання викладачам, які проводили іспит, і одержати поради щодо покращення підготовки до ЗНО з англійської мови. Пробне ЗНО з англійської мови було підготовлено і проведено к.п.н., доц. Добровольскою Л.С., к.п.н., ст.викладачем Шевченко І.В., к.п.н., ст. викладачем Щербаковою О.Л. і викладачем Нікіфорчук С.С. Нагадуємо, що консультація щодо виконаних завдань з письма відбудеться 27 березня о 9.30. Чергове заняття на онлайн курсах по підготовкі до ЗНО з англійської мови відбудеться 10 квітня об 11.00. Приєднуйтесь! Чекаємо на Вас!