Бер

Вітаємо наших чемпіонів!

В котре студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського доводять, що вони  кращі спортсмени нашої країни! Гордістю університету стали студенти факультету фізичної культури та спорту, які стали призерами Кубку України у змаганнях зі стрибків, які відбулись у м. Київ.

Призові місця здобули:

• Роман Савченко – ІІІ місце у командних змаганнях зі стрибків у воду;  місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (1 метр);  місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (3 метри).

• Данило Коновалов – І місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (1 метр);  місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (3 метри);  місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (3 метри, синхрон).

• Богдан Чижовський – ІІ місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (3 метри);  місце серед вікових груп (А та Б) зі стрибків із трампліну (3 метри, синхрон).