Бер

Карантин науці не перешкода!

05 березня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Динаміка, рух та розвиток сучасної науки», м. Луцьк, Україна. Завдання конференції – формування зацікавленості молоді до наукової роботи.

Участь у конференції прийняв і студент Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» спеціальності «Комп’ютерна інженерія», групи 455, КРИВОРУЧКО МАКСИМ (науковий керівник Божко Н.В.) де презентував дослідження на тему «Проєкт моделі GSM-контролера для СКУД з бездротовим доступом до об’єкту», секція «Комп’ютерна та програмна інженерія».

Вітаємо Максима та наукового керівника з успішним висвітленням проблематики дослідження! Бажаємо успішного захисту дипломного проєкту!