Бер

ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців»

11 березня 2021 р. відбулася ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців», організована юридичним факультетом Національного університету біоресурсів і природокористування України. Участь в конференції приймала й наша ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНА (науковий керівник – Царенко О.О.), студентка третього курсу спеціальності «Право» Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського». У секції: Теоретико-історичний та філософсько-правовий напрям Катерина гідно представила наукову доповідь: «СТАНОВЛЕННЯ ІДЕЇ ПРАВ ЛЮДИНИ В ІСТОРИКО-ПРАВОВІЙ ТА ФІЛОСОФСЬКІЙ ДУМЦІ УКРАЇНИ XVIII- ХІХ СТ.».

Вітаємо Демченко Катерину та наукового керівника з успішним висвітленням зазначеної проблематики. Бажаємо творчих успіхів, натхнення та завзяття!