Бер

Онлайн-лекція «Поліція Миколаєва ХІХ-початку ХХ ст.»

16 березня 2021 року студенти та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» долучилися до пізнавальної та змістовної онлайн-лекції «Поліція Миколаєва ХІХ-початку ХХ ст.», що проводилася у Миколаївській ОУНБ у рамках вільного університету «Розсекречені історії».

Начальник відділу інформації та використання документів державного архіву Миколаївської області Мельник Марина розповіла учасникам заходу про становлення органів поліції у Миколаєві. Увага присутніх була акцентована на унікальних архівних документах з історії розвитку окремих служб та підрозділів правоохоронних органів Миколаївщини у зазначений період.