Жов

Зустріч студентів із миколаївською поетесою Людмилою Щетініною

8 жовтня 2015 року на філологічному факультеті відбулася зустріч студентів із миколаївською поетесою, членом Національної спілки журналістів України, кандидатом філологічних наук Людмилою Миколаївною Щетініною (псевдонім – Алена Русская).

Під час зустрічі студенти занурилися в «особистий» світ поетеси, відчули тонкощі її світогляду, прослухали проникливі вірші та довідалися подробиці з особистого життя. Організатор зустрічі – викладач Людмила Георгіївна Тригуб .

На початку зустрічі Людмила Миколаївна оголосила конкурс на найкраще питання, переможцем якого стала студентка 351 групи Рожкова Тетяна: «Що змусило Вас, отримавши освіту в кораблебудівному інституті, змінити професію, вступивши на філологічний факультет?». Поетеса відповіла, що відчула своє справжнє покликання та любов до літератури, а Тетяні подарувала один із своїх збірників. Наприкінці зустрічі студенти подякували поетесі за візит, подарувавши квіти.

aHyK234b5tw

tI8Lu6EuD0g