Бер

Онлайн-зустріч щодо особливостей вступної кампанії 2021

З метою профорієнтації випускників Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» спеціальностей «Комп’ютерна інженерія» та «Прикладна математика» було проведено онлайн-зустріч із завідувачем кафедри інформаційних технологій Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Зосімовим Валерієм В’ячеславовичем та Булгаковою Олександрою Сергіївною.

Під час онлайн-зустрічі випускники коледжу отримали вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії 2021 року за освітнім рівнем вищої освіти «Бакалавр», ознайомилися з Правилами прийому до Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського у 2021 році, а також мали можливість поспілкуватися й отримати відповіді на всі питання, які цікавили молодь стосовно вступу до нашого університету за омріяним фахом.