Бер

Відео екскурсія «Топ-5 експонатів Музею грошей НБУ»

Студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» 25 березня 2021 року відвідали віртуальну екскурсію, запропоновану Національним банком України, в якій працівники банку дистанційно розповіли та представили топ-5 найцікавіших експонатів Музею грошей НБУ.

Під час віртуальної екскурсії студенти дізналися: яку міфічну істоту зображали на великих литих ассах V століття до н.е.; звідки походить наша національна валюта – гривня; хто став автором ескізу першої української паперової банкноти; чому присвячена найцінніша золота пам’ятна монета України; та як у Канаді виготовляли перші українські гривні.

Звичайно, що в карантинних умовах, коли не можливо очно відвідати музей грошей та побачити експонати на власні очі, доторкнутися до історичних пам’яток, – це чудова альтернатива і хороший онлайн захід просвітницького характеру. Дякуємо за цікаву віртуальну екскурсію!

#GlobalMoneyWeek2021 #GMWUkraine2021