Бер

Конкурс презентацій бізнес-проєкту «Якби у мене був мільйон…»

Чи давно ви мріяли, друзі?? А от наші студенти вдало презентували свої власні мрії під час презентацій бізнес-проєктів..

Тож, 26 березня 2021 року, студенти перших курсів Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» приймали активну участь у онлайн конкурсі, під керівництвом викладача БІЛОВУС ТЕТЯНИ ВІКТОРІВНИ, на кращу презентацію власного бізнес-проєкту «Якби в мене був мільйон доларів…», що відбувся в рамках заходів, присвячених Global Money Week 2021.

Завданням було уявити, що в тебе є мільйон доларів та створити власний бізнес-проєкт. Питання були такі: Який бізнес-проект створив би ти?? Опиши свій бізнес, яким ти його бачиш? Що для цього треба зробити? Які результати тобі та людям приносив би твій бізнес-проект?…

ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ СТАЛИ:

1 місце – ГОЛУБ СНІЖАНА, студентка першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (група 135)
2 місце – БОЖИНСЬКА СВІТЛАНА, студентка першого курсу спеціальності «Соціальна робота» (група 135)
3 місце – СНЄГУР АННА, студентка першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (група 135).

Щирі вітання переможницям! Бажаємо натхнення й успіху в реалізації власних бізнес-проєктів!