Бер
2021

Вебінар «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності»

26 березня 2021 року, в рамках святкування Global Money Week 2021, студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» відвідали дистанційно завершальний вебінар від Національного банку України «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності» (спікер – Олена Тригуб, Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку України). Студенти коледжу отримали надзвичайно корисну інформацію щодо того як аналізувати свої доходи та витрати, як здійснювати заощадження, як долати фінансові труднощі, визначали свій грошовий тип особистості, проводили стрес-тест своїм фінансам тощо.

Дякуємо організаторам такого цікавого та корисного фінансового заходу!