Бер

Завершуємо святкування Global Money Week

Завершуємо святкування Global Money Week у 2021 році підведенням підсумків результатів конкурсу Ессе «Що для мене гроші?..», який проходив у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» у період з 22 по 27 березня 2021 року.

Хто ми без грошей? Що ми без грошей? Що для мене гроші? Гроші – це добро чи зло? Гроші – це щастя чи нещастя? Людей щасливими роблять не гроші, а їх кількість?? Як вважаєш саме ти???… Саме над цими питанням розмірковували наші студенти, писали свої Ессе та відправляти на розгляд поважному журі, до складу якого ввійшли провідні науково-педагогічні працівники Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського та нашого коледжу.

За підсумками конкурсу Ессе «Що для мене гроші?…» місця розподілилися так:

1 місце – посіла БОЖИНСЬКА СВІТЛАНА, студентка першого курсу спеціальності «Соціальна робота» (125 група);

2 місце – КОРОЛЬ ВЕРОНІКА, студентка першого курсу спеціальності «Соціальна робота» (125 група);

3 місце – БРОВКО ЮЛІЯ, студентка другого курсу спеціальності «Соціальна робота» (225 група).

Сердечно вітаємо наших студентів з перемогою!!! Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога в ваших руках! Бажаємо також браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій!

Друзі, підвищуйте фінансову грамотність разом з нами: https://events.bank.gov.ua/gmw2021/