Кві
2021

Результати Всеукраїнського відкритого онлайн марафону з української мови імені Петра Яцика

30 березня відбулося оголошення результатів Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика. Даний конкурс вперше провели в онлайн-форматі на освітній платформі HUMAN.

Студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» також взяли участь у конкурсі та ввійшли до рейтингової таблиці фіналістів і переможців.

Наші результати:

ВАЛЕРІЙ ПОЛІЩУК, студент І курсу, спеціальності «Комп’ютерна інженерія» – 16 місце;

МАРІАННА ЗАХАРЧУК, студентка ІІ курсу, спеціальності «Соціальна робота» – 30 місце.

Вітаємо наших студентів! Так тримати!