Лют

У співпраці до науки!

Юні науковці Миколаївського муніципального колегіуму 10 лютого 2021 року презентували на базі STEM-лабораторії результати своїх наукових досліджень підготовлених для конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України під керівництво кандидата фізико-математичних наук М.Ю. Борисенко.

Активними учасниками передзахисту робіт стали студенти кафедри фізики та математики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, які поділилися з юними науковцями своїми порадами та надихнули їх на подальшу творчу роботу.

Сучасна STEM-лабораторія Миколаївського муніципального колегіуму стала науково-дослідним майданчиком для студентів кафедри фізики та математики. Під керівництвом викладача колегіуму кандидата фізико-математичних наук М. Ю. Борисенко 09 лютого 2021 року студенти працювали с платою мікроконтролерів Arduino – Uno, вивчали її можливості, виконували деякі команди цієї плати через програмне забезпечення.