Кві

Підготовка до ЗНО: лайфаки з математики

У Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» на постійній основі проходять майстер-класи з підготовки до складання ДПА у формі ЗНО.

І сьогодні, 6 квітня 2021 року, згідно тематичного планування додаткових онлайн занять, пройшов черговий майстер-клас з математики. На цей раз викладачем математики МАРІНОВОЮ ВАЛЕРІЄЮ ВІТАЛІЄВНОЮ було розглянуто тему «Вектори у просторі та дії над ними». Під час майстер-класу розглянули основні типи завдань з даної теми та лайфхаки розв’язків їх. Студенти мали можливість у прямому ефірі, разом з досвідченим викладачем, розв’язати цікаві задачі та згадати алгоритми їх вирішення.

Готуємось до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання знань з математики й далі! Нехай щастить на ЗНО!