Жов
2015

Привітання ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського із Днем визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні виповнюється 71-ша річниця знаменної події для нашого народу – визволення української землі від фашистських загарбників.

У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять наших дідів і прадідів, які позбавили Україну жахів нацизму. Висловлюємо кожному ветерану сердечну вдячність за мужність у боях, героїчний шлях до перемоги крізь бойові терни, важку працю в повоєнні часи, за стійкість та самопожертву.

Сьогодні на Сході країни кордони держави боронять учасники АТО – правнуки тих, хто захищав рідну землю 70 років тому. Дякуємо їм за героїзм, мужність, відвагу та бажаємо кожному здоров’я, благополуччя, довголіття. Вірю, що український народ – незборимий. Слава Україні!

З глибокою повагою

та найкращими побажаннями ректор В. Д. Будак