Жов

Концерт з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2015 р. в одному з найстаріших вишів Миколаєва – Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, зібралися викладачі, студенти та ветерани Великої Вітчизняної війни, щоб вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя в буремні роки війни за світле сьогодення.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор Будак В. Д., зазначивши, що «ми будемо завжди пам’ятати героїв, які захистили нашу землю від ворога 71 рік тому та підтримувати військових, які нині боронять терени нашої Батьківщини». Валерій Дмитрович нагородив грамотою за патріотичне виховання молоді та з нагоди 71-шої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників учасників бойових дій ВВВ та ветеранів праці.

До присутніх звернувся голова Ради ветеранів МНУ імені В. О. Сухомлинського полковник Ю. О. Грицай, який пригадав роки страшної війни та подякував молоді, яка пам’ятає і шанує тих, хто здобув перемогу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Кадри війни інсценізували студенти творчого центру «Естетика».

ш

Редакція університету