Кві

Семінар-тренінг «Імідж педагога – умова професійної діяльності»

7 квітня 2021 року зі студентами 1 курсу спеціальності Психологія та Історія та право факультету педагогіки та психології, та зі студентами 1 курсу спеціальності Дошкільна освіта та Початкова освіта факультету педагогічної та соціальної освіти, 1 курсів спеціальності “Українська мова і література” філологічного факультету був проведений онлайн семінар-тренінг з теми “Імідж педагога – умова професійної діяльності”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Під час семінару-тренінгу формували уявлення та знаходили спільні якості «Сучасного вчителя» та вели дискусію стосовно колективного творчого уявлення «Орієнтирів сучасного педагога»; за допомогою практичним вправам проаналізували елементи майстерності педагога та визначили головні риси сучасного педагога.